Kompakt

KARIÉRA V KOMPAKTU

    KompaktKompakt

Staňte se i Vy naším obchodním zástupcem

Připravili jsme pro Vás několik důvodů, které mohou ovlivnit Vaše rozhodnutí spolupracovat právě s námi.

PROVIZE

Provize z tiskových materiálů se pohybují od počátečních 25% až po 30% z dosaženého obratu. Provize jsou vypláceny celé a okamžitě po zaplacení faktury Vámi získaným zákazníkem.

Menší provize než 25% neexistuje, nedělíme ji na části a platby jsou vypláceny neprodleně. Úspěšným obchodním zástupcům naší společnosti poskytujeme celou řadu výhod a příplatků (např. platba za pohonné hmoty atd.). Služební automobil nabízíme k dispozici našim obchodním zástupcům již po dvouměsíční úspěšné spolupráci s námi. Během roku 2010 až 2016 jsme předali našim obchodním zástupcům již 61 nových vozů výrobní značky Citroen, Ford, Renault atd.

ZÁZEMÍ

Dokonalé zázemí nabízí centrála naší společnosti v Poděbradech.
Na 240m2 našich kanceláří naleznete veškerou agendu firmy včetně dokonale vybaveného grafického studia. Na spolupráci s Vámi se těší našich 10 stálých pracovníků zajišťujících administrativu a chod grafického studia naší společnosti. Dokonalou spolupráci s Vámi, tedy obchodními zástupci naší společnosti, zajišťují také naše regionální pobočky, kterých je po celém území naší republiky 8.

PODPORA PRODEJE

Podpora prodeje je nedílnou součástí strategie vedení naší společnosti.
Celých 20 let se snažíme, aby naše jméno Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. proniklo do podvědomí zákazníků v celé naší republice. Kromě tištěných reklamních projektů nabízíme i reklamu internetovou a díky „zelené telefonní lince“ i reklamu informační.

POMOC HENDIKEPOVANÝM

Náš nejprestižnější projekt, na kterém se podílíme s našimi obchodními zástupci.
Pomoc hendikepovaným dětem, mládeži či dospělým osobám zajišťujeme prostřednictvím našeho velmi významného projektu, který jsme si dovolili nazvat projekt „sociální automobil“.
V rámci tohoto projektu pomáháme s obnovou vozového parku v různých typech ústavů a zařízení, kde poskytují péči našim hendikepovaným spoluobčanům. Finanční prostředky na zakoupení vozidel typu Ford Tranzit, Renault Kangoo, Renault Master a Dacia Dokker, která zařízením poskytujeme, získáváme prodejem reklamních ploch, které jsou na vozidlech umístěny.

PRÁVNÍ ODDĚLENÍ

Právní oddělení zajišťuje a řeší situace s vymáháním pohledávek neuhrazených faktur našimi zákazníky.
Firemní právník se snaží o včasné řešení takovýchto pohledávek. Provize i z takto vymahatelných pohledávek zůstává vždy obchodnímu zástupci.

KDE NÁS NAJDETE

PROVOZOVNA
Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika
290 01

tel.: +420 325 613 594
fax: +420 325 615 494
manager@kompakt-cr.cz
Kontaktujte nás velice rádi se s Vámi setkáme.

SÍDLO SPOLEČNOSTI
Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika
290 01


REKLAMNÍ AGENTURA KOMPAKT

KONTAKT

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás