Kompakt

KNIŽNÍ PUBLIKACE

Kompakt
Knižní publikace „Výběr významných firem a společností“ je realizována v okresní nebo krajové variantě. Kniha je vydávána ve formátu A5 s lepenou vazbou. Publikace je vázána v imitaci kůže a titulní strana je ražena zlatým písmem. Pečlivým zpracováním a designem si i tento reklamní projekt nalezl svůj okruh klientů.

Úvodní textová část knihy je věnována informacím o městě či regionu, kde se knižní publikace realizuje. Texty se vztahují k historii i současnosti, nezapomíná se zde ani na památná či kulturní místa daného regionu. Zpracování úvodní textové části knihy v cizojazyčné podobě je samozřejmostí. Po úvodní textové části následují jednotlivé prezentace firem a společností z regionu, které se prezentují nejčastěji v rozsahu dvou stran. Texty i případné fotografie si dodávají klienti. Finální podobu textu a fotografií následně odborně zpracují naši grafici v DTP studiu.

Knižní publikace slouží našim klientům jako velmi zajímavý prezentační materiál pro obchodní partnery a klienty nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí.

KDE NÁS NAJDETE

PROVOZOVNA
Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika
290 01

tel.: +420 325 613 594
fax: +420 325 615 494
manager@kompakt-cr.cz
Kontaktujte nás velice rádi se s Vámi setkáme.

SÍDLO SPOLEČNOSTI
Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika
290 01


REKLAMNÍ AGENTURA KOMPAKT

KONTAKT

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás