Kompakt

KARIÉRA V KOMPAKTU

    KompaktKompakt

Staňte se i Vy naším obchodním zástupcem

Připravili jsme pro Vás několik důvodů, které mohou ovlivnit Vaše rozhodnutí spolupracovat právě s námi.

PROVIZE

Provize z tiskových materiálů se pohybují od počátečních 25% až po 30% z dosaženého obratu. Provize jsou vypláceny celé a okamžitě po zaplacení faktury Vámi získaným zákazníkem.

Menší provize než 25% neexistuje, nedělíme ji na části a platby jsou vypláceny neprodleně. Úspěšným obchodním zástupcům naší společnosti poskytujeme celou řadu výhod a příplatků (např. platba za pohonné hmoty atd.). Služební automobil nabízíme k dispozici našim obchodním zástupcům již po dvouměsíční úspěšné spolupráci s námi. Během roku 2010 až 2016 jsme předali našim obchodním zástupcům již 61 nových vozů výrobní značky Citroen, Ford, Renault atd.

ZÁZEMÍ

Dokonalé zázemí nabízí centrála naší společnosti v Poděbradech.
Na 240m2 našich kanceláří naleznete veškerou agendu firmy včetně dokonale vybaveného grafického studia. Na spolupráci s Vámi se těší našich 10 stálých pracovníků zajišťujících administrativu a chod grafického studia naší společnosti. Dokonalou spolupráci s Vámi, tedy obchodními zástupci naší společnosti, zajišťují také naše regionální pobočky, kterých je po celém území naší republiky 8.

VLASTNÍ TISKÁRNA

Vlastní tiskárna naší agentury TNM Print se nachází v Novém Městě u Chlumce nad Cidlinou.
Naše produkty zhotovuje vždy přednostně, levně a rychle k maximální spokojenosti. V tiskárně stejně jako v naší agentuře jsou technologické postupy certifikovány EN ISO 9001:2009.

PODPORA PRODEJE

Podpora prodeje je nedílnou součástí strategie vedení naší společnosti.
Celých 20 let se snažíme, aby naše jméno Českomoravská reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. proniklo do podvědomí zákazníků v celé naší republice. Kromě tištěných reklamních projektů nabízíme i reklamu internetovou a díky „zelené telefonní lince“ i reklamu informační.

POMOC HENDIKEPOVANÝM

Náš nejprestižnější projekt, na kterém se podílíme s našimi obchodními zástupci.
Pomoc hendikepovaným dětem, mládeži či dospělým osobám zajišťujeme prostřednictvím našeho velmi významného projektu, který jsme si dovolili nazvat projekt „sociální automobil“.
V rámci tohoto projektu pomáháme s obnovou vozového parku v různých typech ústavů a zařízení, kde poskytují péči našim hendikepovaným spoluobčanům. Finanční prostředky na zakoupení vozidel typu Ford Tranzit, Renault Kangoo, Renault Master a Dacia Dokker, která zařízením poskytujeme, získáváme prodejem reklamních ploch, které jsou na vozidlech umístěny.

PRÁVNÍ ODDĚLENÍ

Právní oddělení zajišťuje a řeší situace s vymáháním pohledávek neuhrazených faktur našimi zákazníky.
Firemní právník se snaží o včasné řešení takovýchto pohledávek. Provize i z takto vymahatelných pohledávek zůstává vždy obchodnímu zástupci.

KDE NÁS NAJDETE

PROVOZOVNA
Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika
290 01

tel.: +420 325 613 594
fax: +420 325 615 494
manager@kompakt-cr.cz
Kontaktujte nás velice rádi se s Vámi setkáme.

SÍDLO SPOLEČNOSTI
Jana Opletala 683/5
Poděbrady 3
Česká republika
290 01


REKLAMNÍ AGENTURA KOMPAKT

KONTAKT

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás