Kompakt

JÍZDNÍ ŘÁDY A REKLAMNÍ PLAKÁTY V MHD

Kompakt

Jízdní řády a reklamní plakáty MHD vznikají na základě spolupráce s dopravními společnostmi. Jízdní řády jsou též jako předchozí nabídka našich projektů, realizovány v různých regionech naší republiky. Jsou tištěny ve dvojí podobě.

První variantou tohoto projektu je brožura nejčastěji o velikosti A6, ve které jsou obsaženy informace týkající se dopravního a časového spojení v regionu. Prezentace klientů je ve vnitřní části materiálu. V případě zájmu klienta může být využit i zadní přebal brožury Jízdního řádu. Každý z klientů má určitý počet kusů zdarma. Jízdní řády jsou prodávány prostřednictvím dopravní společnosti na jednotlivých stanicích nebo přímo řidičem v dopravním prostředku.

Druhá varianta tohoto projektu je reklamní plakát MHD. Je nejčastěji formátu A2 a ve středové části jsou obsaženy informace týkající se přepravního řádu, nebo zde může být znázorněno grafické schéma dopravní obslužnosti daného regionu. Naši klienti se prezentují v reklamní části kolem středové plochy.

Každý z našich zákazníků má k dispozici určitý počet reklamních plakátů MHD zdarma a tyto jsou umisťovány dopravní společností přímo v hromadných dopravních prostředcích, případně i na zastávkách, či tzv.označnících.

KDE NÁS NAJDETE

PROVOZOVNA
Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika
290 01

tel.: +420 325 613 594
fax: +420 325 615 494
manager@kompakt-cr.cz
Kontaktujte nás velice rádi se s Vámi setkáme.

SÍDLO SPOLEČNOSTI
Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika
290 01


REKLAMNÍ AGENTURA KOMPAKT

KONTAKT

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás