Kompakt

KOMPAKT SPOL. S R.O.

REKLAMNÍ AGENTURA - KOMPAKT SPOL. S R.O.

se sídlem v Poděbradech, zahájila svou činnost v oblasti reklamy a propagace v roce 1993. Celorepubliková působnost naší společnosti je zajišťována prostřednictvím rozsáhlé sítě obchodních zástupců, kteří nabízejí našim klientům možnost prezentovat se v reklamních projektech. Jsme držiteli certifikátu kvality v oblasti reklamy a tisku EN ISO 9001:2009.

Reklamní design všech projektů (reklamní mapy, reklamní plakáty, domovní a požární řády a reklamní mapové průvodce) máme registrován značkou RCD č. 001671470 s účinkem pro všechny státy EU.

REKLAMNÍ PROJEKTY

Reklamní projekty, které vydáváme, se realizují ve spolupráci s Městskými a Krajskými úřady a také s obstaravatelskými společnostmi bytového fondu. Naše projekty jsou regionálního i celorepublikového charakteru. Dokáží se plně přizpůsobit požadavkům a přáním našich klientů.

V nabídce reklamních projektů naší společnosti najde klient reklamní mapové plány jednotlivých měst, okresů a krajů včetně vydání plánu celorepublikového. Dále reklamní a informační plakáty, domovní a požární řády. Mezi velmi zajímavé a úspěšné projekty patří nástěnné kalendáře s leteckými snímky měst nebo prestižní knižní publikace “Výběr významných firem a společností“. Ve spolupráci se společnostmi, zajišťujícími MHD, vzniká projekt Jízdních řádů . V rozsáhlé nabídce projektů naší společnosti je nutná také zmínka o produktu Oblastní mapový průvodce.

POMOC HENDIKEPOVANÝM

Náš nejprestižnější projekt, na kterém se podílíme s našimi obchodními zástupci. Myšlenka pomáhat hendikepovaným či jinak postiženým spoluobčanům se stala zrodem dalšího zajímavého projektu naší společnosti, který je znám našim klientům pod názvem projekt „Sociálního automobilu“.

NÁŠ NEJPRESTIŽNEJŠÍ PROJEKT JE SOCIÁLNÍ AUTOMOBIL

Projekt je zaměřen na vozový park, který je ve většině těchto zařízení ve špatném stavu a v silách těchto institucí není reálné pořídit si vůz, jenž by odpovídal současným parametrům a podmínkám, které jsou nezbytné pro přepravu hendikepovaných osob.

Tento problém jsme se rozhodli řešit, a díky Vám, našim klientům, se projekt „Sociálního automobilu“ stal velmi významným a pro mnohá zařízení jediným východiskem z kritické situace. Naši obchodní zástupci tento projekt realizují již od roku 1997. Předali jsme ústavům, které pečují o naše spoluobčany nejrůzněji postižené nebo přestárlé již 650 automobilů po celé území České republiky.

KDE NÁS NAJDETE

PROVOZOVNA
Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika
290 01

tel.: +420 325 613 594
fax: +420 325 615 494
manager@kompakt-cr.cz
Kontaktujte nás velice rádi se s Vámi setkáme.

SÍDLO SPOLEČNOSTI
Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika
290 01


REKLAMNÍ AGENTURA KOMPAKT

KONTAKT

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás